Виховання надзвичайної дитини -- УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК

Виховання надзвичайної дитини -- УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК
18,50 €
ISBN: 978-617-7279-46-3
Автор: Мерi Шiдi Курсiнка
Издательство: Наш формат
Год издания: 2017
Страниц: 430
Масса: 569 г
Размеры: 220х150х35 мм
Наличие: 1
Цена: 18,50 €

Усі діти надзвичайні. А ще такі різні! Іноді навіть занадто. Можливо, й ваша дитина надто емоційна, надто вразлива, надто чутлива або надто активна, і ви вже не певні, як підібрати до неї підхід? Тоді саме для вас видавництво «Наш формат» підготувало книгу «Виховання надзвичайної дитини» українською мовою.

«Виховання надзвичайної дитини» отримала схвальні відгуки від St. Paul Pioneer Press, Bloomington Pantagraph та Джила Сімонса, доктора медичних наук та члена Американської педіатричної асоціації.

Для Мері Шіді Курсінки «Виховання надзвичайної дитини» — не перший бестселер. Її авторству належать такі видання, як «Діти, батьки і боротьба за владу» та «Безсоння по-американськи». Вона має докторський ступінь з педагогічних наук та викладацький стаж, а ще вона дбайлива мама, для якої діти — не просто робота, а сенс життя. На її думку, головне — розвиток, а не досконалість.

Завдяки цій книзі, ви зможете краще зрозуміти поведінку своєї дитини, опанувати різноманітні стратегії виховання та використовувати їх. Тепер батьківство стане легшим та приноситиме задоволення від процесу, а ще більше — від результату взаємодії з малечею. Станьте найкращими татом і мамою!

Рецензии: 0

Войдите на сайт или зарегистрируйтесь, чтобы писать рецензии.

Рецензий нет